Sklepy internetowe

Branża e-commerce w Polsce rośnie z roku na rok. Czas więc założyć własny sklep internetowy i zacząć sprzedawać online na szeroką skalę.

Załóż swój sklep internetowy!
sklepy internetowe
siema obraz

Wszystko pod kontrolą

Sklep internetowy sklepowi nierówny, a właściwy wybór platformy sprzedażowej może zaważyć na Twoich przyszłych sukcesach w branży e-commerce. Proponujemy Ci kompleksowe rozwiązania, dzięki którym będziesz mieć wszystko pod kontrolą. W końcu sprzedaż online to nie tylko sama sprzedaż produktów lub usług, ale również cała otoczka, czyli pozycjonowanie, responsywność witryny i integracje z innymi platformami (np. płatności, wysyłki, programy lojalnościowe itd.). Zadbaj o to, by mieć to wszystko w jednym miejscu.

system cms

Seo

Optymalizacja SEO
Stworzenie własnego sklepu internetowego to dopiero początek, ponieważ najlepsze sklepy to takie, które zajmują wysoką pozycję w rankingu wyszukiwarek Google. Dlaczego to takie ważne? Większość internautów ogranicza swoje poszukiwania tylko do pierwszej strony wyników, więc jeżeli Ciebie tam nie ma, to prawdopodobnie do Ciebie nie trafią. Warto więc zadbać o to, aby od samego początku znaleźć się jak najwyżej w rankingu i systematycznie piąć się wyżej. U nas otrzymujesz optymalizację SEO w pakiecie ze sklepem internetowym.

Rwd

Responsywność
Czym jest responsywność? To dostosowanie witryny do różnych urządzeń mobilnych. Inaczej wygląda sklep przeglądany na laptopie, inaczej na tablecie, a jeszcze inaczej na telefonie. Przynajmniej tak powinno być, ponieważ witrynę trzeba dostosować do różnych urządzeń, aby umożliwić klientom zakupy w najwygodniejszej dla nich formie. Jeżeli skupisz się tylko na jednym urządzeniu, to stracisz dużą liczbę odbiorców, którzy na co dzień korzystają z innych rozwiązań. Co więcej, responsywność odpowiada także za wysoki poziom obsługi klienta, a tylko zapewnienie maksymalnej jakości obsługi pozwala zbudować silną markę, do której odbiorcy chcą wracać. U nas otrzymujesz sklep internetowy dopasowany do każdego urządzenia mobilnego.

APP

Integracje
Klienci wybierają zakupy online z wygody. Zapewnij im więc tę wygodę. I nie chodzi tutaj tylko o samo działanie sklepu internetowego, ale również o zintegrowanie go z zewnętrznymi platformami. Jakimi? Ich liczba jest praktycznie nieograniczona. Może to być Allegro, porównywarki cen, programy lojalnościowe, kilka rodzajów płatności i dostawy itd. Daj odbiorcom wybór, a chętniej zostaną Twoimi klientami. Tworzone przez nas sklepy internetowe możesz zintegrować z dowolną platformą zewnętrzną i zapewnić swoim klientom jeszcze wyższą jakość zakupów.

Branża e-commerce otwiera przed Tobą zupełnie nowe możliwości. I nie ma tutaj większego znaczenia rodzaj sprzedawanego asortymentu, ponieważ może to być zarówno produkt fizyczny, jak i usługa. W ten sposób możesz sprzedawać dosłownie wszystko, jednak rodzaj produktu oraz wielkość oferty determinują wybór najlepszej platformy. Rynek oferuje Ci wiele możliwości, ale my skupiamy się na dwóch sprawdzonych rozwiązaniach. Pierwszym z nich jest najpopularniejsza platforma sprzedażowa na rynku, czyli Shoper, drugim – dedykowany sklep rozwiązany. Czym się różnią i jakie możliwości zapewniają?

Shoper to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych platform sprzedażowych dostępnych na rynku, która zapewnia podstawowe funkcjonalności w przystępnej cenie. Założenie sklepu internetowego w oparciu o to oprogramowanie jest stosunkowo proste i przystępne cenowo, dzięki czemu wiele osób może skorzystać z takiej opcji. Z drugiej strony ta prostota sprawia, że powstaje wiele podobnych do siebie sklepów, więc trudno wyróżnić się na rynku. Dlatego ważne są późniejsze kroki, czyli personalizacja sklepu. Do dyspozycji masz wiele gotowych modułów (w tym modelu możesz opierać się wyłącznie na gotowych rozwiązaniach), co pozwala Ci w ograniczonym stopniu, ale jednak, dopasować wygląd i funkcjonowanie sklepu do własnych potrzeb i preferencji.

Sklep dedykowany to bardziej zaawansowane rozwiązanie, które śmiało można polecić średnim i dużym firmom, a także markom, które opierają swój biznes o profesjonalną sprzedaż internetową. W przypadku tychże sklepów nie ogranicza Cię nic poza własną wyobraźnią, ponieważ sklep można rozbudować o dowolną usługę/funkcjonalność. Dzięki temu możesz m.in. podnieść szybkość realizacji zamówienia, jakość obsługi, stworzyć usługi premium czy wprowadzić swój sklep na aplikację mobilną. Nie da się ukryć, że najlepsze sklepy online to właśnie sklepy dedykowane, jednak trzeba pamiętać, że takie rozwiązania są droższe – zarówno w tworzeniu, jak i późniejszym utrzymaniu. W wielu przypadkach jednak są to koszty, które wielokrotnie pokryje zysk z inwestycji w profesjonalną platformę sprzedażową.

Czego potrzebujesz do profesjonalnej sprzedaży online?

Temat sklepów internetowych można rozważać pod wieloma kątami. Chcemy Ci pokazać nie tylko, jaki sklep wybrać, ale również, jak usprawnić proces sprzedaży Twoich produktów i usług, aby zrealizować wszystkie cele Twojej marki. Czego więc potrzebujesz, aby e-handel był dla Ciebie nie tylko opłacalny, ale także przyjemny?

01. Marketing automation

Branża e-commerce w Polsce i na świecie nie może funkcjonować bez odpowiedniego marketingu. Z drugiej strony wykorzystanie nawet kilku technik marketingowych do promocji swoich produktów i usług może być czasochłonne. Może, ale nie musi, jeśli postawisz na marketing automation, czyli automatyzację procesów marketingowych w Twojej firmie. Automatycznie wysyłany newsletter? Bot do rozmów z potencjalnymi klientami? Program lojalnościowy? Opcji jest dużo, więc na pewno znajdziesz wśród nich taką, która najlepiej pasuje do Twojej strategii marketingowej.

marketing automation

02. Możliwość aktualizacji treści

Aby móc sprzedawać na najwyższym poziomie w sklepach internetowych, trzeba zadbać nie tylko o przejrzystą stronę, ale również o odpowiednie zdjęcia i aktualne treści (np. opisy produktów i kategorii). Bez tego wielu klientów może zrezygnować z zakupu. Co więcej, treści na stronie mają także dodatkową wartość, ponieważ pozwalają uzyskać lepszą pozycję witryny w wynikach wyszukiwania, a to cel, do którego powinieneś dążyć. Zadbaj więc o to, by w poszczególnych kategoriach znalazły się oryginalne teksty.

aktualizacja treści

03. Szczegółowa kategoryzacja produktowa

Siłą dobrego sklepu internetowego jest łatwa nawigacja po stronie – zwłaszcza gdy posiadasz wiele produktów i usług na sprzedaż. A do tego potrzebujesz posegregować dostępne produkty w ofercie według kategorii, które szybko przekierują potencjalnego klienta do tej najbardziej interesującej z jego punktu widzenia. W naszych sklepach internetowych tworzymy przejrzyste drzewka kategorii, co ułatwia nie tylko prowadzenie sprzedaży, ale także – a może przede wszystkim – składanie zamówień przez klientów.

kategoryzacja produktowa

Sprawdź,co
jeszcze oferuję

Google AdWords

Reklama tekstowa, graficzna lub w formie w wideo w wyszukiwarce Google, tworzenie linków sponsorowanych, kampanie pay per click, czyli wszystko, czego potrzebuje Twoja firma, by wyróżnić się w płatnych wynikach wyszukiwania.

Fotografia produktowa

65% społeczeństwa to wzrokowcy, co oznacza, że ponad połowa ludzi "kupuje" oczami. Zadbaj więc o warstwę wizualną w swoim sklepie internetowym i pokaż sprzedawane produkty w jak najlepszym świetle.

Druk

Oferujemy wydruk materiałów reklamowych (np. druk ulotek, druk wizytówek itd.), a także banerów wielkoformatowych. W ofercie znajduje się także przygotowanie projektu poligrafii spersonalizowanej, która jest najlepszą reklamą firmy na np. targach branżowych.

Strony internetowe

Projektujemy i tworzymy przejrzyste i funkcjonalne strony internetowe, dzięki którym możesz rozwinąć swój biznes i dotrzeć do jeszcze większej liczby klientów. Strony www oparte są o nasze autorskie oprogramowanie, które jest bardzo intuicyjne w obsłudze.

Optymalizacja SEO

Optymalizujemy działanie stron www i sklepów online poprzez zwiększenie szybkości ich ładowania, przebudowę ich architektury czy dopasowanie treści, dzięki czemu strony notują większą liczbę wejść i zajmują dobre miejsca w rankingu wyszukiwarek Google.

Pozycjonowanie

Tworzymy sieć linków polecających, co zwiększa widoczność strony/sklepu www w internecie i jednocześnie poprawia jej ocenę jakości. Dzięki temu witryna pnie się w wynikach wyszukiwania Google, co przekłada się na większą liczbę wejść użytkowników.

hints

Przydatne wskazówki

Najczęściej zadawane pytania!?

Każdy przypadek trzeba rozważać indywidualnie, ponieważ czas budowy sklepu jest uzależniony od wielu czynników (liczba produktów, liczba modułów/funkcjonalności, rodzaj sklepu itp.). Skontaktuj się z nami, a podamy, ile to potrwa w Twoim przypadku.

Tak jest to możliwe, ale trzeba pamiętać, że takie prace mogą się wiązać z wyłączeniem sklepu na pewien okres i dodatkowymi opłatami.

Tak, w obu przypadkach (Shoper i system dedykowany) stawiamy na intuicyjną obsługę panelu administracyjnego, co ułatwia prowadzenie własnego sklepu internetowego.

Wybrane realizacje

Zobacz nasze dotychczasowe realizacje:

Wyświetl więcej realizacji
remor-o1.jpg

Strona www

Remor

st1.jpg

Aplikacja internetowa

Reklamacje

st1.jpg

Aplikacja internetowa

Tabak Kraków

glowna.jpg

Strona www

rzmarek.pl

1.png

Strona www

talvi.pl

1.jpg

Strona www

karemi-lakiernia

st1.jpg

Sklep www

Amberhurt

g.jpg

Sklep www

Sported

Dowiedz się więcej

Branża e-commerce w Polsce rozwija się dynamicznie, a sprzedaż przenosi się do internetu. Warto więc zadbać o to, aby mieć swój udział w tym sektorze. Oferujemy Ci możliwość rozwoju biznesu poprzez prowadzenie własnego sklepu internetowego. Prowadzisz sklep stacjonarny i chcesz wejść ze swoją marką do sieci? Moja oferta jest dla Ciebie. Dopiero zaczynasz swoją zawodową drogę i w branży e-commerce widzisz swoją szasnę? Stworzymy dla Ciebie najlepszy sklep online, który pomoże Ci w osiągnięciu tego celu. Daj nam znać, czego potrzebujesz, a przygotujemy dla Ciebie rozwiązanie, które sprosta Twoim oczekiwaniom.

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i zyskaj rabat -