Program partnerski

Polecaj klientów i zarabiaj na współpracy z nami. Program partnerski to wygodne rozwiązanie dla każdej z zainteresowanych stron. Sprawdź sam!

Poleć klienta!
obraz

Korzyści płynące ze współpracy

01

Zarabiaj dzięki poleceniom

za każdego poleconego klienta otrzymasz prowizję.

02

Zyskaj stały dodatkowy dochód

każda dłuższa współpraca z poleconym klientem to comiesięczna prowizja dla Ciebie.

03

Pewna współpraca

współpracujemy na jasnych zasadach, dzięki czemu wiesz, czego oczekiwać.

Program partnerski – jak to działa?

Im dłużej z nami współpracujesz, tym więcej zyskujesz! Nasz program partnerski działa w oparciu o prowizję progresywną, co oznacza, że wzrasta ona wraz z upływem czasu. Co więcej, zyski się kumulują, więc każdy polecony przez Ciebie klient (z którym nawiążemy współpracę), to procent dla Ciebie. Polecaj klientów z różnych branż, ponieważ nasza firma świadczy wiele usług – tworzenie sklepów internetowych, projektowanie stron www, optymalizacja SEO, reklama na Facebooku czy fotografia produktowa to tylko kilka z nich. Jeżeli znasz firmę lub osobę prywatną, która może skorzystać z naszej oferty, to skieruj ją do nas, a Ty także na tym zyskasz. Co istotne, sporą część usług możemy wykonać online, więc możesz polecać także klientów spoza Małopolski i Śląska, bo działamy na terenie całego kraju. Poleć nam pierwszego klienta i rozpocznijmy owocną współpracę.
marketing automation

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

1

Długoletnie doświadczenie
od lat działamy w branży marketingu internetowego i e-commerce, więc możemy zagwarantować wysoką jakość usług.

2

Szeroki zakres usług
nasza bogata oferta obejmuje praktycznie wszystkie branże na rynku.

3

Konkurencyjne ceny
wysoka jakość usług idzie w parze z dobrą ceną, dzięki czemu możemy zaoferować świetne warunki współpracy.

4

Elastyczność
dopasowujemy rodzaj usług i sposób działania do potrzeb i możliwości klienta oraz działamy na terenie całego kraju.

Porozmawiajmy ;)

Sposób rozliczeń

Comiesięczna prowizja progresywna

Nasza firma ceni stałych klientów, dlatego chcemy uhonorować dłuższe współprace – właśnie za pomocą comiesięcznej prowizji progresywnej. Im dłużej z nami jesteś, tym więcej zyskujesz. Jak to wygląda w praktyce? Od każdego klienta wypłacamy prowizję, jeżeli jednak polecisz nam firmę/osobę, z którą nawiążemy wielomiesięczną lub wieloletnią współpracę, to stawka Twojej prowizji wzrośnie.

Skumulowana prowizja

Powyższa zasada dotyczy każdego pojedynczego klienta, a prowizje się kumulują – im więcej osób/firm nam polecisz, tym więcej na tym zyskasz. Pamiętaj, że świadczymy zróżnicowane usługi dla wielu branż i działamy praktycznie na terenie całego kraju, dzięki temu nic Cię nie ogranicza przy polecaniu nam kolejnych klientów. Chcesz dołączyć do programu partnerskiego? Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.

Dołącz do Programu Partnerskiego

I zarabiaj dzięki poleceniom.

Skontaktuj się z nami

Najczęściej zadawane pytania!?

Przed poleceniem pierwszego klienta, skontaktuj się ze mną w celu ustalenia szczegółów. Kolejni mogą kontaktować się już bezpośrednio, powołując się na Ciebie.

Prowizja jest wypłacana przez cały okres współpracy z poleconym przez Ciebie klientem.

Jak najbardziej – świadczymy wiele usług, więc możesz nas polecać firmom z różnych branż. Co więcej, mogą to być zlecenia jednorazowe (np. stworzenie sklepu internetowego) lub długofalowe współprace (np. optymalizacja SEO).

Dowiedz się więcej

Program partnerski – zarabiaj, polecając nasze usługi

Program partnerski naszej firmy to maksimum korzyści dla Ciebie przy minimum formalności.

Uprościliśmy całą procedurę, sprowadzając ją do niezbędnego minimum, czyli do prowizji od poleconego klienta. Jesteśmy przekonani, że masz w swoim otoczeniu firmę/osobę, którą może skorzystać z naszych usług. Jeśli tak, to poleć jej naszą firmę.

Czym się zajmujemy? Zakres naszych usług jest bardzo szeroki:

·        Tworzenie stron internetowych i sklepów online,

·        Pozycjonowanie i optymalizacja SEO,

·        Reklama na Facebooku i Google AdWords,

·        Fotografia produktowa,

·        Druk.

I wiele innych – sprawdź pełną ofertę na naszej stronie.

Działamy na terenie całej Polski, ponieważ wiele zleceń można wykonać online. Stawiamy na długofalowe współprace, dzięki którym Ty również zyskasz, bo w takich przypadkach obowiązuje prowizja progresywna, czyli narastająca, ale od jednorazowych zleceń także ją wypłacamy.

Jak promować nasze usługi?

Każdy polecony klient to zysk dla Ciebie, dlatego warto promować nasze usługi. Jak to robić? Możliwości masz wiele, oto kilka z nich:

·        Bezpośrednia znajomość (np. członkowie rodziny, znajomi itd.)

·        Media społecznościowe,

·        Własna strona internetowa,

·        Fora dyskusyjne i grupy tematyczne.

Pamiętaj o przypisaniu danego klienta do siebie – poinformuj nas o tym bezpośrednio lub przypomnij potencjalnemu klientowi, aby w wiadomości do nas, powołał się na Ciebie.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a chętnie je rozwiejemy. A może masz już pierwszego klienta dla nas? W takim razie tym bardziej zachęcamy do kontaktu i ustalenia szczegółów współpracy.

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i zyskaj rabat -