Pozycjonowanie stron

Zbuduj silną pozycję swojej strony internetowej, dotrzyj do nowych odbiorców i ciesz się rosnącymi zyskami dzięki wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google.

Zleć pozycjonowanie strony www! Zamów audyt online!
obraz
system cms

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Z nami wiesz, czego możesz oczekiwać. Stawiamy na transparentność, przejrzyste warunki współpracy i zwrot z inwestycji – nawet przy stosunkowo niewielkim budżecie. Dzięki temu Twoja strona szybuje na wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.

1

Efekty widoczne już po kilku tygodniach
Dzięki pozyskiwaniu wartościowych linków, pierwsze efekty są widoczne już po kilku tygodniach pracy, a Twoja strona pnie się wynikach wyszukiwania.

2

Transparentność działań
Od początku wiesz, czego możesz oczekiwać i za jakie działania płacisz, ponieważ stawiamy na przejrzystą i uczciwą współpracę.

3

Wysoka skuteczność
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy pochwalić się wysoką skutecznością, a to z kolei przekłada się bezpośrednio na Twoje zyski z inwestycji.

4

Kompleksowa obsługa
Zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie pracy oraz merytoryczne i techniczne wsparcie.

Pozycjonowanie stron internetowych, zwane także SEO, to podstawowa metoda na zwiększenie zasięgu w internecie i pozyskanie ruchu organicznego. Celem pozycjonowania jest wprowadzenie danej witryny na jak najwyższą pozycję w wynikach wyszukiwania (zazwyczaj wyszukiwarki Google, ponieważ jest najpopularniejsza) w oparciu o szereg zróżnicowanych działań, z których najważniejsze to link building.

Taki zabieg ma za zadanie zbudować wiarygodność witryny, dzięki czemu roboty indeksujące oceniają ją jako wartościowszą, a to przekłada się na uzyskanie lepszej pozycji w wynikach wyszukiwania. Warto o to zadbać, ponieważ najwięcej wejść na strony internetowe pochodzi właśnie z wyników organicznych, głównie z pierwszej strony listy wyszukiwania.

Haseł "optymalizacja" i "pozycjonowanie" używa się często zamiennie, jednak odnoszą się one do zupełnie innych działań (chociaż wzajemnie się uzupełniają). I tak optymalizacja strony dotyczy prac wykonywanych w obrębie danej witryny (np. ubranie treści strony w słowa i frazy kluczowe), gdy pozycjonowanie skupia się na działaniach poza nią (np. linkowanie strony internetowej do katalogów).

Co istotne, jedno i drugie jest kluczowe dla osiągnięcia wysokich pozycji w wynikach organicznych i wzajemnie się uzupełnia. Analiza słów kluczowych pozwoli dopasować content marketing (np. w artykułach sponsorowanych), a pozycjonowanie lokalne umożliwi dotarcie do potencjalnych klientów z najbliższej okolicy. Warto więc zadbać o oba aspekty.

Pozycjonowanie i optymalizacja są niczym dwie strony tej samej monety, przy czym optymalizację można porównać do awersu (przedniej części), a pozycjonowanie do rewersu. Dlaczego? Ponieważ najpierw trzeba zadbać o sprawne działanie witryny, czyli jej optymalizację pod kątem dopasowania do słów kluczowych, szybkości ładowania czy przejrzystej mapy strony, aby zbudować system wartościowych linków. W przeciwnym razie może się okazać, że skuteczne pozycjonowanie jest po prostu niemożliwe.

Dlatego przed przystąpieniem do pozycjonowania, warto wykonać audyt SEO strony, który odpowie na pytania, czy strona jest odpowiednio zoptymalizowana i wskaże elementy wymagające poprawy. Pozwoli to także analizę konkurencji i przygotowanie najlepszej strategii – zarówno optymalizacji, jak i późniejszego pozycjonowania.

Strony internetowe

Tworzymy nowoczesne, przejrzyste i dostosowane do wymogów wyszukiwarek strony internetowe. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wsparcie merytoryczne na każdym etapie pracy.

Optymalizacja SEO

Dostosowujemy strony www do wymogów botów indeksujących, typujemy słowa i frazy kluczowe oraz optymalizujemy działanie witryn, dzięki czemu zajmują coraz wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie

Zajmujemy się opracowywaniem i wdrażaniem strategii pozycjonowania stron internetowych i sklepów online, co pozwala efektywniej docierać do potencjalnych klientów.

Fotografia produktowa

Oferujemy profesjonalną fotografię produktową dla sklepów internetowych. Zapewniamy kompleksową obsługę – od pomysłu, przez realizację, aż po obróbkę zdjęć.

Druk

Oferujemy nie tylko projektowanie materiałów biurowych (wizytówki, ulotki, teczki itd.), ale również ich jakościowy wydruk.

Czym się
zajmujemy?

Google AdWords

Zapewniamy profesjonalną obsługę płatnych form promocji w wyszukiwarce Google. Zajmujemy się projektem od "A" do "Z", czyli od stworzenia strategii, poprzez wdrożenie, aż po analizę danych.

Działania off-page, czyli pozycjonowanie strony internetowej

Na czym polega skuteczne pozycjonowanie stron internetowych i sklepów online? Pozycjonowanie opiera się na pozyskiwaniu zewnętrznych linków z wartościowych witryn. Znaczenie ma tutaj zarówno sam dobór stron zewnętrznych (m.in. wysoki ranking i autorytet oraz dopasowanie tematyczne), jak również sposób ich umieszczenia (np. linki sponsorowane w artykułach, gościnne wpisy itd.). Co istotne, link building powinien opierać się o przemyślany, często wieloetapowy plan, którego celem jest doprowadzenie Twojej strony do jak najlepszej pozycji w organicznych, czyli naturalnych wynikach wyszukiwania.

Działania off-page, czyli pozycjonowanie sklepu internetowego i/lub strony www, powinno odbywać się już po jej optymalizacji, czyli dostosowania struktury i zawartości do wymogów botów indeksujących. Dzięki temu system linkowania zewnętrznego jest skuteczniejszy, ponieważ prowadzi do dobrze przygotowanej witryny. Warto więc wcześniej wykonać audyt strony, który wskaże kierunek działań.

marketing automation
hints

Przydatne wskazówki

Zadbaj o widoczność Twojej strony w wynikach wyszukiwania Google

Strona www to Twoje podstawowe narzędzie marketingowe w internecie. Za jej pomocą docierasz do nowych odbiorców, którzy mają szansę stać się klientami, i promujesz własne produkty lub usługi. Dzięki stronie internetowej możesz również budować markę osobistą, rozwijać kontakty biznesowe czy osiągnąć inny, dowolny cel.

Jednak nie będzie to możliwe, jeśli nie zadbasz o widoczność strony w organicznych wynikach wyszukiwania. Dlaczego organicznych? To proste – w długiej perspektywie czasu są po prostu najskuteczniejsze. I chociaż pozycjonowanie strony, którego zadaniem jest wprowadzenie witryny na dobrą pozycję tychże wyników, to zadanie praco- i czasochłonne, warto w nie zainwestować.

Zdecydowana większość ruchu organicznego pochodzi z wyników wyszukiwania. Co równie ważne, internauci ograniczają się zazwyczaj do pierwszej strony listy wyszukiwania, więc to strony, które się na niej znajdują, zagarniają dla siebie największy kawałek tego tortu. Jeżeli chcesz dołączyć do tej uczty, to musisz zadbać o dobrą pozycję strony – w przeciwnym wypadku będziesz rozwijać się mniej efektywnie, a potencjalni klienci trafią do konkurencji.

Pozycjonowanie stron www to najskuteczniejszy sposób na to, aby zwiększyć zyski w swojej firmie. Przekonaj się o tym osobiście!

Zapraszamy do kontaktu.

Porozmawiajmy ;)

Najczęściej zadawane pytania!?

Zarówno optymalizacja, jak i pozycjonowanie stron www to długotrwały proces, ale audyt SEO i/lub przygotowanie odpowiedniej strategii pozwala zintensyfikować działania i osiągnąć pierwsze pozytywne efekty już po kilku tygodniach.

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ na ostateczną cenę wpływa wiele czynników (m.in. wiek strony, konkurencyjność, obecna pozycja w wynikach wyszukiwania itd.). Jeżeli chcesz wiedzieć, ile będzie kosztować pozycjonowanie strony www w Twoim przypadku, to skontaktuj się z nami w celu darmowej wyceny.

Optymalizacja SEO i pozycjonowanie strony to działania, które się wzajemnie uzupełniają, dlatego zalecamy skorzystać z obu opcji, ponieważ takie rozwiązanie przyniesie najwięcej długoterminowych korzyści. Warto jednak pamiętać, że pozycjonowanie strony jest czasami niemożliwe przed jej optymalizacją, więc przed przystąpieniem do prac, należy wykonać audyt strony.

Dowiedz się więcej

Dlaczego warto przyjrzeć się optymalizacji i pozycjonowaniu stron www?

Widoczność witryny, czyli jej dobra pozycja w wynikach wyszukiwania, to cel, do którego powinien dążyć każdy właściciel strony internetowej. Strony www, które zajmują najwyższe pozycje w wyszukiwarce Google, są jednocześnie tymi, które generują największe zyski. Dzięki temu taka strona sama na siebie pracuje, a inwestycje włożone w jej rozwój, zwracają się czasami kilkunasto- lub nawet kilkudziesięciokrotnie.

Proces pozycjonowania stron internetowych warto rozpocząć jak najwcześniej, jeśli jednak przegapiłeś ten etap, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zająć się nim teraz. Pamiętaj jednak, że w takim przypadku prawdopodobnie będzie konieczny audyt strony, a zapewne także jej optymalizacja. Pozwoli to zaplanować skuteczną strategię kolejnych działań.

Audyt SEO polega na ocenie jakości witryny, wytypowaniu elementów do poprawy, analizie konkurencji i przygotowaniu planu działań. Kolejnym krokiem jest wdrożenie zaleceń, czyli optymalizacja, w której najważniejszym elementem jest wytypowanie słów kluczowych. Co istotne, ten etap jest również ważny w przypadku pozycjonowania strony, ponieważ słowa i frazy kluczowe można użyć przy tworzeniu artykułów sponsorowanych.

Etapem zwieńczającym ten proces jest właśnie pozycjonowanie, czyli budowanie sieci linków prowadzącej do Twojej strony internetowej. Wszystkie procesy mają na celu zwiększenie widoczności witryny. A najlepiej widoczna jest wtedy, gdy znajduje się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania.

Pozycjonowanie sklepów internetowych/stron www i inne działania marketingowe

W swojej pracy nie ograniczamy się wyłącznie do technicznych działań, ale wspomagamy je również przemyślanym marketingiem internetowym. Dzięki temu pozyskujemy ruch organiczny z wielu źródeł (wyszukiwarki internetowe, profile w mediach społecznościowych, treści na stronie bogate w słowa kluczowe itd.), co pozwala maksymalnie zwiększać widoczność Twojej strony i jej zasięg, a w konsekwencji docierać do szerokiego grona odbiorców.

Sprawdź naszą pozostałą ofertę i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy. Wspólnie wprowadzimy Twoją stronę internetową na wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania.

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i zyskaj rabat -