Fotografia produktowa

Wysokiej jakości zdjęcia produktów dla sklepów internetowych, które zwiększają sprzedaż.

Zleć wykonanie profesjonalnych zdjęć!
fotografia
fotografia
Potencjalny klient sklepu internetowego kupuję oczami. Dla niego profesjonalna fotografia produktowa jest obietnica dobrej jakości samego produktu, więc jest także skłonny zapłacić więcej. Zdjęcia odpowiadają za pierwsze wrażenie, a to – jak wiadomo – można zrobić tylko raz. Zadbaj więc o to, aby pokazać się od jak najlepszej strony i przedstaw Twoją ofertę w bezkonkurencyjny sposób. Do wykonywania zdjęcia trzeba się odpowiednio przygotować, dlatego oferujemy nie tylko sprzęt fotograficzny, ale również koncepcję artystyczną czy przygotowanie planu. Zapewniamy również późniejszą obróbkę fotografii w postprodukcji, która pozwala na odpowiedni retusz i wprowadzenie ostatecznych szlifów.
Prowadzisz firmę usługową i chcesz zaprezentować swoją ofertę na stronie internetowej? Przedstawienie jej za pomocą zdjęć z realizacji, da znacznie lepsze efekty niż użycie stockowych materiałów. Możemy przygotować dla Ciebie zdjęcia do portfolio, na stronę www, a nawet filmy instruktażowe dla Twoich klientów. Na bazie naszego doświadczenia przygotujemy całą sesję, z której zdjęcia będą zwracać uwagę i przyciągać nowych odbiorców. A to woda na młyn Twojego biznesu. Co więcej, tego typu fotografie możesz wykorzystać np. w materiałach drukowanych, aby tym samym dotrzeć do jeszcze większej liczby potencjalnych klientów.
Na portalach aukcyjnych – podobnie jak w przypadku sklepów online – ważne jest profesjonalne przedstawienie swojej oferty. W tego typu fotografii trzeba zadbać o minimalizm, aby nic nie rozpraszało potencjalnego klienta, dlatego największą popularnością cieszą się zdjęcia produktów na białym tle, czyli tzw. packshoty. Takie zdjęcia produktów prezentują się profesjonalnie, dzięki czemu wzbudzają większe zaufanie wśród odbiorców. Co więcej, produkty przedstawione na jednolitym tle prezentują się elegancko, co ma duże znaczenie przy sprzedaży praktycznie każdego rodzaju asortymentu, ale najczęściej jest wykorzystywane w przypadku biżuterii, odzieży lub obuwia.

Wybrane realizacje

Zobacz nasze dotychczasowe realizacje:

Wyświetl więcej realizacji
fotografia produktowa

Profesjonalna fotografia Twojego produktu!

W fotografii produktowej liczy się każdy element sesji – koncepcja, przygotowanie tła, dobór źródła światła, sprzęt fotograficzny oraz działania w postprodukcji (obróbka, retusz itd.). Dzięki temu można robić zdjęcia, które staną się najlepszą wizytówką sklepu i przyciągną nowych klientów. A nasze zdjęcia produktowe właśnie takie są. Zapewniamy kompleksową ofertę, która polega na przygotowaniu inspiracji i wstępnego projektu, zaplanowaniu sesji, wykonaniu zdjęcia (typu packshot czy 3D), obróbce graficznej i – w przypadku takiej potrzeby – przedstawieniu produktów na stronie internetowej. Dzięki temu nie musisz się niczym martwić, ponieważ zlecając nam realizację zdjęć produktów, otrzymujesz całościową ofertę od "A" do "Z". Dostarczamy zdjęcia w różnych rozmiarach, więc możesz je przedstawić nie tylko w sklepie internetowym, aukcjach online i na stronie www, ale również na łamach mediów społecznościowych, w których liczy się wysoka jakość fotografii. W ten sposób Twoje produkty zobaczy większa liczba odbiorców, a wśród nich z pewnością znajdą się potencjalni klienci.

Realizujemy zlecenia kompleksowo

Zlecając nam wykonanie fotografii produktowej, masz pewność, że otrzymasz zdjęcia wysokiej jakości – i to bez względu na to, jaki asortyment nam powierzysz, w jakiej branży działasz, czy jakiego rodzaju zdjęć potrzebujesz. Działamy kompleksowo, a wieloletnie doświadczenie pozwala nam wydobyć z każdego produktu, to co najważniejsze i przedstawić go w niezwykły sposób. Taki, który wzbudzi zaufanie u potencjalnego klienta i zachęci go do działania. Z naszej strony zapewniamy niezbędny sprzęt fotograficzny, oświetlenie (lampy błyskowe, lampy oświetlające) oraz białe tło. Dbamy również o każdy powierzony nam przedmiot, dzięki czemu możesz mieć pewność, że po sesji wróci do Ciebie w nienaruszonym stanie. Z nami Twoje produkty są bezpieczne, a na zdjęciach prezentują się doskonale. Chcesz zaprezentować swój asortyment w sklepach internetowych? Potrzebujesz przygotować profesjonalne zdjęcia na stronę www? Sprzedajesz na aukcjach online? W każdym przypadku możemy Ci pomóc – skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące sposób naszego działania, to chętnie na nie odpowiemy. Skorzystaj z formularza lub zadzwoń do nas.

Porozmawiajmy ;)

Najczęściej zadawane pytania!?

Cena uzależniona jest od wielu czynników: branża, rodzaj produktu i typ zdjęć, liczba zamówionych fotografii, warunki i czas pracy, potrzebne akcesoria itd. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy bezpłatną wycenę zlecenia.

Nasza firma zapewnia niezbędny sprzęt i oświetlenie, dlatego ze swojej strony musisz przygotować jedynie produkty, które mają zostać sfotografowane.

Samo wykonanie fotografii produktowej to zazwyczaj od kilku do kilkunastu godzin, ale do tego należy doliczyć czas na przygotowanie koncepcji oraz późniejszą obróbkę graficzną zdjęć. Podczas przygotowania wyceny, podajemy również szacowany czas realizacji zlecenia.

Dowiedz się więcej

Fotografia produktowa – profesjonalna prezentacja produktów w internecie

Czy warto zainteresować się profesjonalną fotografią produktową? A może wystarczy samodzielnie zrobić kilka zdjęć i wgrać je do sklepu www lub na aukcje? Oczywiście, możesz zrobić w ten sposób, ale wtedy Twój produkt nie zrobi tak dobrego wrażenia, jakie mógłby zrobić. A to często oznacza, że po prostu nie zainteresujesz nim odbiorcy, co w konsekwencji utrudni, o ile nie uniemożliwi, sprzedaż.

Aby przekonać się o mocy fotografii produktowej, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową prostą frazę – biżuteria. Zdecydowana większość biżuterii jest przedstawiona na białym tle, które idealnie uwypukla wszystkie atuty produktu. A w zdjęciach produktowych właśnie o to chodzi – o przedstawienie zalet asortymentu. Wiemy, jak sprawić, aby Twój produkt zachwycał od pierwszych chwil i kusił odbiorcę, a tym samym, by zachęcał go do zakupu.

Branża e-commerce jest bardzo konkurencyjna, więc warto zadbać o każdy element, który wzmocni Twoją ofertę i pokażę ją w jak najkorzystniejszy sposób. To jest właśnie rola fotografii produktowej. To jest nasza rola.

Zleć nam zdjęcia produktowe Twojego asortymentu i zdobądź uznanie w oczach klientów. Przedstaw swoje produkty za pomocą profesjonalnych zdjęć i pokaż potencjalnych klientom ich jakość. Skontaktuj się z nami, a ustalimy szczegóły sesji i współpracy.

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i zyskaj rabat -