amber.png

Sklep internetowy – Amberhurt

Amberhurt to hurtownia biżuterii, która oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach.

Celem naszego projektu było stworzenie przejrzystego sklepu internetowego, który najlepiej wyeksponuje ofertę. Dzięki temu, każdy użytkownik może łatwo znaleźć interesujący go produkt, a także dowiedzieć się więcej na jego temat.

Strona jest całkowicie responsywna, co oznacza, że została dostosowana do urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety. W ten sposób można w pełni wykorzystać jej potencjał i ułatwić klientom dokonywanie zakupów.

Kolejnym atutem witryny jest jej funkcjonalność. Wszystkie elementy są intuicyjnie rozmieszczone, a nawigacja jest całkowicie bezproblemowa. Jest to o tyle ważne, że sklep Amber ma ogromną liczbę produktów w sprzedaży, więc łatwy i szybki dostęp do nich jest kluczowy. Ponadto, strona ma wiele ciekawych funkcji, takich jak możliwość tworzenia listy ulubionych produktów czy też filtrowania asortymentu według różnych kryteriów.

Strona została również powiązana z mediami społecznościowymi oraz umieszczono na niej formularz zapisu do newslettera. Dzięki temu można łatwiej przekierować ruch na inne kanały komunikacji i w ten sposób budować lepsze relacje z odbiorcami.


Zobacz stronę

Więcej zdjęć projektu

Zobacz inne projekty

g.jpg

Sklep www

Sported

a.jpg

Sklep www

Abudzi

a.jpg

Sklep www

silapiękna

a.jpg

Sklep www

WALLFRAMES

pasieka1.jpg

Sklep www

pasiekalyson.pl

kaiababy1.jpg

Sklep www

kaia-baby.pl

mocurody1.jpg

Sklep www

mocurody.pl

elustro1.jpg

Sklep www

e-lustro.pl

pneumot1.jpg

Sklep www

pneumot.pl

rampa1.jpg

Sklep www

ramka.pl

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i zyskaj rabat -