karemi.png

Strona internetowa – karemi-lakiernia

Projekt strony internetowej dla profesjonalnej lakierni proszkowej zakładał stworzenie nowoczesnej, funkcjonalnej i przyjaznej użytkownikowi witryny.

Strona ma charakter informacyjny i prezentuje ofertę lakierni oraz galerię dotychczasowych realizacji. Zaprojektowana została w taki sposób, aby użytkownik miał łatwy dostęp do wszystkich istotnych informacji, więc na stronie głównej umieszczono najważniejsze dane o lakierni oraz odnośniki do szczegółowej oferty i galerii. Dzięki temu użytkownik może szybko i łatwo zapoznać się ze stroną i jej zawartością.

Strona charakteryzuje się nowoczesnym i minimalistycznym designem. Bazuje na jasnej kolorystyce, która podkreśla profesjonalizm i rzetelność firmy. Poszczególne sekcje na stronie zostały wyraźnie zaznaczone, dzięki czemu nawigacja jest bardzo prosta i intuicyjna.

Witryna jest responsywna, co oznacza, że może być przeglądana za pomocą różnych urządzeń mobilnych. Takie rozwiązanie sprawia, że z ofertą lakierni proszkowej mogą zapoznać się zarówno użytkownicy smartfona, jak i osoby korzystające z laptopa lub komputera stacjonarnego.

Dodatkowo strona została powiązana z mediami społecznościowymi, co pozwala na dotarcie do jeszcze większej liczby osób i przekierowanie ruchu także na inne kanały komunikacji oraz budowanie większej rozpoznawalności firmy.


Zobacz stronę

Więcej zdjęć projektu

Zobacz inne projekty

remor-o1.jpg

Strona www

Remor

glowna.jpg

Strona www

rzmarek.pl

1.png

Strona www

talvi.pl

a.jpg

Strona www

problind.pl

a.jpg

Strona www

QITNETWORKS

kocierska1.jpg

Strona www

kocierskachata.pl

turbopomoc1.jpg

Strona www

turbopomoc.pl

etransport1.jpg

Strona www

transport24.pl

safari1.jpg

Strona www

safari-wellness.pl

venteco1.jpg

Strona www

venteco.com

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i zyskaj rabat -