talvi.png

Strona internetowa – talvi.pl

Naszym zadaniem było stworzenie strony internetowej dla firmy zajmującej się produkcją i sprzedażą urządzeń SPA (jacuzzi, baseny, balie ogrodowe). Strona miała zachęcać potencjalnych klientów do skorzystania z oferty firmy poprzez przedstawienie im atrakcyjnego wizualnie produktu i całego wachlarza usług.

 Zależało nam na stworzeniu witryny, która będzie się wyróżniać spośród innych podobnych stron dostępnych w Internecie.


Naszej pracy podjęliśmy się z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Efektem tych działań jest nowoczesna strona internetowa, która prezentuje ofertę firmy w atrakcyjny i czytelny sposób. Witryna jest w pełni responsywna, co oznacza, że można ją wygodnie przeglądać na różnych urządzeniach mobilnych (komputer, tablet, smartfon). Ponadto strona posiada bogaty panel administracyjny, dzięki któremu firma ma pełną kontrolę nad treściami umieszczonymi na stronie. Świadomie postawiliśmy na stonowaną kolorystykę, co podkreśla profesjonalizm i wiarygodność marki, a także charakter produktów i ich atuty.


Ponadto zadbaliśmy o to, aby strona była przejrzysta i łatwa w obsłudze. Wszystkie informacje zostały podzielone na kategorie, a także umieszczone w widocznych miejscach. Klienci mają więc łatwy dostęp do wszelkich ważnych dla nich informacji bez konieczności przeszukiwania całej witryny. Na stronie znajduje się również formularz kontaktowy, dzięki czemu każdy zainteresowany może bezpośrednio skontaktować się z firmą, co przyspiesza proces zakupu. 

Zobacz stronę

Więcej zdjęć projektu

Zobacz inne projekty

remor-o1.jpg

Strona www

Remor

glowna.jpg

Strona www

rzmarek.pl

1.jpg

Strona www

karemi-lakiernia

a.jpg

Strona www

problind.pl

a.jpg

Strona www

QITNETWORKS

kocierska1.jpg

Strona www

kocierskachata.pl

turbopomoc1.jpg

Strona www

turbopomoc.pl

etransport1.jpg

Strona www

transport24.pl

safari1.jpg

Strona www

safari-wellness.pl

venteco1.jpg

Strona www

venteco.com

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i zyskaj rabat -