turbopomc.png

Strona internetowa – turbopomoc.pl

Turbo pomoc

Fundacja TurboPomoc jest pozarządową organizacją non-profit, której celem jest niesienie pomocy dzieciom wymagającym zarówno opieki medycznej, jak i wsparcia w mobilności. Wizja niesienia pomocy łączy się tutaj z motoryzacyjną pasją i taka mieszanka musiała znaleźć odbicie w rzeczywistości, czyli na stronie internetowej.

Chcieliśmy stworzyć platformę, za pomocą której osoby ze specjalnymi potrzebami i ich rodziny mogłyby znaleźć niezbędną pomoc w postaci zbiórek finansowych. Jednak aby to się udało, konieczne było zaangażowanie dużej społeczności, która mogłaby m.in. licytować przejazdy samochodami, kupować produkty z logo TurboPomoc w dedykowanym sklepie internetowym oraz w inny sposób wspomóc działania (np. poprzez wolontariat). Dodatkową kwestią było umożliwienie zgłaszania nowych podopiecznych oraz opcje nawiązania innych form współpracy.

Moim celem było połączenie tych wszystkich funkcjonalności w formie przejrzystej i intuicyjnej strony, która w klarowny sposób przekazuje ideę pomocy i podkreśli jej realizację za pomocą m.in. pasji do motoryzacji.

Jak się to udało? Możesz sprawdzić osobiście.


Zobacz stronę

Więcej zdjęć projektu

Zobacz inne projekty

remor-o1.jpg

Strona www

Remor

glowna.jpg

Strona www

rzmarek.pl

1.png

Strona www

talvi.pl

1.jpg

Strona www

karemi-lakiernia

a.jpg

Strona www

problind.pl

a.jpg

Strona www

QITNETWORKS

kocierska1.jpg

Strona www

kocierskachata.pl

etransport1.jpg

Strona www

transport24.pl

safari1.jpg

Strona www

safari-wellness.pl

venteco1.jpg

Strona www

venteco.com

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i zyskaj rabat -