E-book Kurs Canva

Canva to jedno z najbardziej zaawansowanych darmowych narzędzi do projektowania grafik na potrzeby m.in. mediów społecznościowych. Jest to świetne rozwiązanie zarówno dla osób początkujących, które dopiero uczą się projektowania graficznego, jak i dla profesjonalistów.

 39,99 zł 
32,51 zł netto
27,99 zł
22,76 zł netto
27.99
a
Dowiedz się więcej
Opinie o produkcie (0)

Canva to jedno z najbardziej zaawansowanych darmowych narzędzi do projektowania grafik na potrzeby m.in. mediów społecznościowych. Jest to świetne rozwiązanie zarówno dla osób początkujących, które dopiero uczą się projektowania graficznego, jak i dla profesjonalistów.

Jednocześnie warto pamiętać, że dostęp do milionów szablonów, ogromna liczba opcji i możliwości oraz szeroka gama rozwiązań może przyprawiać o ból głowy – zwłaszcza gdy stawiasz pierwsze kroki w tym programie.

Dlatego prezentujemy Ci książkę-przewodnik po Canvie, z którą w mig nauczysz się wykorzystywać potencjał tego programu.

Poznaj podstawy Canvy

Canva oferuje Ci ogromne możliwości, dzięki którym stworzysz niepowtarzalne grafiki. Czasami jednak zbyt dużo opcji do wyboru może zniechęcać. A nie da się ukryć, że Canva jest zaawansowanym programem, a co za tym idzie, wymaga trochę wysiłku z Twojej strony, aby ją opanować. Może to być odrobinę przytłaczające dla osób, które dopiero uczą się obsługi programu.

Zamiast jednak testować możliwości Canvy metodą prób i błędów lub wręcz porzucać program na rzecz innych, skorzystaj z naszego przewodnika!

W tym e-booku przedstawiliśmy kilka najlepszych sposobów na maksymalne wykorzystanie Canvy, dzięki czemu nauczysz się samodzielnie tworzyć najlepsze kreacje graficzne na potrzeby mediów społecznościowych.

To łatwiejsze niż myślisz – przekonaj się o tym osobiście.

Canva dla początkujących

Chociaż Canva nie jest jedynym darmowym rozwiązaniem dostępnym na rynku, jest z pewnością jednym z najpopularniejszych. Jest szeroko wykorzystywana w firmach i organizacjach ze względu na szeroką gamę dostosowywanych szablonów, imponującą wszechstronność i łatwy dostęp.

Wiedząc, jak ją obsługiwać, stajesz się bardziej konkurencyjny na rynku, a to niezwykle ważne nie tylko wtedy, gdy pracujesz jako freelancer, ale również w momencie szukania nowej, stałej pracy.

Podstawy, które wyniesiesz z naszego przewodnika, pozwolą Ci tworzyć atrakcyjne wizualnie grafiki i staną się idealną bazą pod Twój dalszy rozwój graficzny.

Co zyskasz dzięki naszemu e-bookowi?

Zastanawiasz się, czy ta książka jest dla Ciebie?

Niech przemówią argumenty:

  • dowiesz się, jakie funkcje oferuje Canva i jak wykorzystać je do swoich celów,
  • nauczysz się tworzyć grafiki, które przykuwają wzrok i wzbudzają zainteresowanie odbiorców,
  • zrozumiesz podstawy projektowania graficznego, dzięki czemu będziesz mógł tworzyć wysokiej jakości grafiki na własne potrzeby lub dla swoich klientów,
  • oszczędzisz czas i energię, przechodząc wprost do najważniejszych funkcji programu.


Z Canvą projektowanie graficzne na potrzeby social mediów jest nie tylko szybsze i łatwiejsze, ale również przyjemniejsze. A co najważniejsze, efekty wizualne mogą Cię pozytywnie zaskoczyć.

Dla kogo jest nasz e-book?

Być może słyszałeś już o Canvie, ale uznałeś, że jest to program tylko dla grafików. Nic bardziej mylnego, ponieważ jest to rozwiązanie praktycznie dla każdego: zawodowca, hobbysty, freelancera i amatora.

Nasz kurs Canvy jest dla Ciebie, jeśli:

  • uczysz się projektowania graficznego,
  • pracujesz jako grafik-freelancer,
  • jesteś influencerem i chcesz poprawić wygląd swoich postów w mediach społecznościowych,
  • szukasz łatwiejszego sposobu na projektowanie materiałów marketingowych i postów w social mediach,
  • chcesz zdobyć nowe umiejętności.


Jak widzisz, powodów do nauczenia się podstaw Canvy jest mnóstwo. Odkryj swoje i już teraz skorzystaj z naszego kursu projektowania na potrzeby mediów społecznościowych.

Kup przewodnik po Canvie i zacznij tworzyć wyjątkowe grafiki!


Nie dodano jeszcze żadnej opinii o tym produkcie.
Moja ocena:

Zobacz również

 E-book. Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym? Marketing w branży e-commerce
Oferta specjalna
 49,99 zł  34,99 zł
28,45 zł netto

E-book. Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym? Marketing w branży e-commerce

Marketing jest bardzo ważnym aspektem każdej działalności. Jest on jednak jeszcze ważniejszy w sferze e-commerce, gdzie konkurencja jest duża, a każde kliknięcie ma znaczenie. Dlatego sprzedawcy internetowi muszą włożyć wiele wysiłku w marketing swojego sklepu, aby odnieść sukces. Niniejsza książka Ci w tym pomoże.

Oferta specjalna
 49,99 zł  34,99 zł
28,45 zł netto

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i zyskaj rabat -