E-book. Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym? Marketing w branży e-commerce

Marketing jest bardzo ważnym aspektem każdej działalności. Jest on jednak jeszcze ważniejszy w sferze e-commerce, gdzie konkurencja jest duża, a każde kliknięcie ma znaczenie. Dlatego sprzedawcy internetowi muszą włożyć wiele wysiłku w marketing swojego sklepu, aby odnieść sukces. Niniejsza książka Ci w tym pomoże.

 49,99 zł 
40,64 zł netto
34,99 zł
28,45 zł netto
34.99
a
Dowiedz się więcej
Opinie o produkcie (0)
Marketing jest bardzo ważnym aspektem każdej działalności. Jest on jednak jeszcze ważniejszy w sferze e-commerce, gdzie konkurencja jest duża, a każde kliknięcie ma znaczenie.

Dlatego sprzedawcy internetowi muszą włożyć wiele wysiłku w marketing swojego sklepu, aby odnieść sukces. Niniejsza książka Ci w tym pomoże. Jest to kompleksowy przewodnik po najważniejszych strategiach marketingowych dedykowany każdej osobie, która działa w branży e-commerce lub planuje otworzyć własny sklep internetowy.

Chcesz zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym? Zadbaj o marketing

Marketing to nie tylko zamieszczanie reklam czy współpraca z influencerami. Jest to proces ciągły, w który trzeba zainwestować czas i wysiłek. Jeśli chcesz rozwijać swój biznes e-commerce, musisz myśleć o marketingu jako o strategii długoterminowej.
Nasz e-book pomoże Ci zadbać o najważniejsze aspekty marketingu, takie jak wybór odpowiednich kanałów komunikacji dla Twojego sklepu, stworzenie silnego wizerunku marki czy określenie grupy docelowej. Stosując się do rad zawartych w tej książce, będziesz w stanie zwiększać sprzedaż w swoim sklepie w sposób ciągły i skuteczny.

Ten e-book został podzielony na kilka rozdziałów, z których każdy dotyczy konkretnego aspektu marketingu, łatwo więc odnajdziesz najbardziej interesujący Cię temat. Możesz też czytać tę książkę od początku do końca, ponieważ została tak skonstruowana, aby przeprowadzić Cię przez wszystkie procesy dotyczące założenia i prowadzenia sklepu online.

Sukces w e-commerce to rezultat wielu pomysłów. Znajdziesz je w naszej książce

Nie ma jednej drogi do sukcesu w e-commerce. Wszystko zależy od branży, rodzaju produktów i usług, które sprzedajesz, grupy docelowej, doświadczenia i celów biznesowych. A do dopiero wierzchołek góry lodowej.
Dlatego w tej książce nie dajemy Ci gotowego rozwiązania, które możesz wcielić w życie 1:1, ale pokazujemy Ci, jak wykorzystać dostępne zasoby, aby znaleźć najlepsze pomysły na rozwój Twojego biznesu i najskuteczniejsze sposoby ich realizacji.
Takie podejście jest nie tylko uniwersalne, ale również niezwykle skuteczne. A to wszystko kryje się w naszym e-booku.

Niezależnie od tego, jaką strategię marketingową wybierzesz, istnieją dobre i złe sposoby jej realizacji. Ta książka pomoże Ci wybrać te właściwe i konsekwentnie je realizować. A wtedy pojawią się nowi klienci, a wraz z nimi większa sprzedaż.

Poradnik marketingowy dla branży e-commerce – dlaczego musisz go mieć?

Branża e-commerce otwiera wiele możliwości przed każdym biznesem, jednak na drodze do sukcesu kryje się wiele pułapek. Nie możesz pozwolić sobie na to, aby w nie wpaść, ponieważ takie potknięcia wiążą się m.in. ze stratami finansowymi. A przecież Twój sklep internetowy ma zarabiać.

Aby uniknąć negatywnego scenariusza, należy wyposażyć się w odpowiednie narzędzia marketingowe, ponieważ to właśnie marketing jest Twoją najpotężniejszą bronią. Jednak nie wszystkie strategie marketingowe mogą sprawdzić się w Twoim przypadku, dlatego musisz wiedzieć, po jakie rozwiązania sięgać i kiedy.

Dzięki naszej książce się tego dowiesz, ponieważ poświęciliśmy tego e-booka najważniejszym zagadnieniom dotyczącym prowadzenia własnego sklepu internetowego. Znajdziesz tutaj zarówno kwestie czysto techniczne, które są fundamentem dobrze działającego sklepu, jak i typowo reklamowe.

Kup, przeczytaj i zarabiaj dzięki większej sprzedaży!

Dla kogo jest ten e-book?

Zastanawiasz się, czy ten e-book jest dla Ciebie? Jeśli należysz do jednej z poniższych grup, to śmiało możesz po niego sięgać.

Naszą książkę o marketingu w e-commerce pisaliśmy z myślą o:
  • właścicielach sklepów internetowych, którzy chcą zwiększyć zyski poprzez zwiększenie ruchu na swoich stronach,
  • aspirujących przedsiębiorcach, którzy chcą założyć własną firmę e-commerce, ale nie wiedzą, od czego zacząć,
  • osobach, które chcą ulepszyć swój obecny biznes e-commerce poprzez naukę o marketingu,
  • marketerach, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę,
  • menedżerów ds. e-commerce, którzy chcą poprawić swoją pracę i rozwijać zespół,
  • oraz wszystkich tych, którzy chcą nauczyć się czegoś nowego.

Bez względu na to, do jakiej grupy się zaliczasz, w tej książce znajdziesz przydatną wiedzę i świetne wskazówki, jak właściwie reklamować Twój biznes e-commerce.

Kup naszego e-booka już teraz i wyprzedź swoją konkurencję na rynku!

Nie dodano jeszcze żadnej opinii o tym produkcie.
Moja ocena:

Zobacz również

 E-book Kurs Canva
Oferta specjalna
 39,99 zł  27,99 zł
22,76 zł netto

E-book Kurs Canva

Canva to jedno z najbardziej zaawansowanych darmowych narzędzi do projektowania grafik na potrzeby m.in. mediów społecznościowych. Jest to świetne rozwiązanie zarówno dla osób początkujących, które dopiero uczą się projektowania graficznego, jak i dla profesjonalistów.

Oferta specjalna
 39,99 zł  27,99 zł
22,76 zł netto

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i zyskaj rabat -