Prowadzenie Facebooka (7 Postów na tydzień)

Profil na facebooku to doskonałe narzędzie marketingowe, które pozwoli Ci zbudować pozytywny wizerunek Twojej firmy, trafić ze swoją ofertą do szerokiego grona odbiorców i zwiększyć widoczność strony w wyszukiwarkach. Merytoryczne i wartościowe posty to sposób wzbudzenie zainteresowania Twoich klientów i reklama Twojego sklepu. Ta oferta obejmuje 7 postów tygodniowo na Twoim facebookowym profilu.

1353,00 zł
1100,00 zł netto
1353.00
a
Dowiedz się więcej
Opinie o produkcie (0)

Profile w social mediach to ważny kanał komunikacji z klientem, za pośrednictwem którego możesz czerpać wiele korzyści dla rozwoju swojej firmy. Może spotkałeś się z nieco ironicznym powiedzeniem: "Nie ma Cię na facebooku, to nie istniejesz"? W przypadku funkcjonowania firmy jest w tym ziarnko prawdy. Facebookowy fanpage to narzędzie marketingowe, które  możesz zwiększyć widoczność swojej strony w wyszukiwarce.

Efektywnie i systematycznie prowadzony fanpage pozwala również na zbudowanie pozytywnego wizerunku Twojej firmy. Do tego potrzeba jednak czasu i dopasowanej strategii komunikacyjnej, którą możemy dla Ciebie przygotować. Pamiętaj, że ilość osób obserwujących Twój profil, komentarze i opinie, to jedne z wielu czynników budujących zaufanie nowych klientów. Aby jednak zachęcić obserwatorów Twojego profilu do aktywności, potrzebne jest konsekwentne budowanie wartości marki, dzięki merytorycznym i angażującym postom. 

Ta oferta obejmuje 7 postów tygodniowo na Twoim facebookowym fanpage'u. 


Nie dodano jeszcze żadnej opinii o tym produkcie.
Moja ocena:

Zobacz również

 Prowadzenie Facebooka (4 posty na tydzień)
861,00 zł
700,00 zł netto

Prowadzenie Facebooka (4 posty na tydzień)

Profil na facebooku to doskonałe narzędzie marketingowe, które pozwoli Ci zbudować pozytywny wizerunek Twojej firmy, trafić ze swoją ofertą do szerokiego grona odbiorców i zwiększyć widoczność strony w wyszukiwarkach. Merytoryczne i wartościowe posty to sposób wzbudzenie zainteresowania Twoich klientów i reklama Twojego sklepu. Ta oferta obejmuje 4 posty tygodniowo na Twoim facebookowym profilu.

861,00 zł
700,00 zł netto
 Konto reklamowe
615,00 zł
500,00 zł netto

Konto reklamowe

Docieraj do milionów potencjalnych klientów, dzięki kontu reklamowemu na Facebooku. Odpowiednia konfiguracja konta, pozwoli Ci podjąć skuteczne działania marketingowe. W ramach tej oferty zadbamy również o konfigurację zdarzeń, grup odbiorców i umieszczenia piksela Facebooka na Twojej stronie internetowej.

615,00 zł
500,00 zł netto
 Strona na Facebooku
350,00 zł
284,55 zł netto

Strona na Facebooku

Usługa obejmująca utworzenie strony na Facebooku, jej optymalizację, obróbkę graficzną wraz z konfiguracją. Utworzona przez nas strona na Facebooku będzie dla Ciebie narzędziem marketingowym, dzięki któremu pozyskasz nowych klientów i wzmocnisz wizerunek swojej firmy.

350,00 zł
284,55 zł netto
 Prowadzenie Facebooka (2 Posty na tydzień)
492,00 zł
400,00 zł netto

Prowadzenie Facebooka (2 Posty na tydzień)

Profil na facebooku to doskonałe narzędzie marketingowe, które pozwoli Ci zbudować pozytywny wizerunek Twojej firmy, trafić ze swoją ofertą do szerokiego grona odbiorców i zwiększyć widoczność strony w wyszukiwarkach. Merytoryczne i wartościowe posty to sposób wzbudzenie zainteresowania Twoich klientów i reklama Twojego sklepu. Ta oferta obejmuje 2 posty tygodniowo na Twoim facebookowym profilu.

492,00 zł
400,00 zł netto

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i zyskaj rabat -