Prowadzenie Facebooka (2 Posty na tydzień)

Profil na facebooku to doskonałe narzędzie marketingowe, które pozwoli Ci zbudować pozytywny wizerunek Twojej firmy, trafić ze swoją ofertą do szerokiego grona odbiorców i zwiększyć widoczność strony w wyszukiwarkach. Merytoryczne i wartościowe posty to sposób wzbudzenie zainteresowania Twoich klientów i reklama Twojego sklepu. Ta oferta obejmuje 2 posty tygodniowo na Twoim facebookowym profilu.

492,00 zł
400,00 zł netto
492.00
a
Dowiedz się więcej
Opinie o produkcie (0)

Profile w social mediach to ważny kanał komunikacji z klientem, za pośrednictwem którego możesz czerpać wiele korzyści dla rozwoju swojej firmy. Może spotkałeś się z nieco ironicznym powiedzeniem: "Nie ma Cię na facebooku, to nie istniejesz"? W przypadku funkcjonowania firmy jest w tym ziarnko prawdy. Facebookowy fanpage to narzędzie marketingowe, które  możesz zwiększyć widoczność swojej strony w wyszukiwarce.

Efektywnie i systematycznie prowadzony fanpage pozwala również na zbudowanie pozytywnego wizerunku Twojej firmy. Do tego potrzeba jednak czasu i dopasowanej strategii komunikacyjnej, którą możemy dla Ciebie przygotować. Pamiętaj, że ilość osób obserwujących Twój profil, komentarze i opinie, to jedne z wielu czynników budujących zaufanie nowych klientów. Aby jednak zachęcić obserwatorów Twojego profilu do aktywności, potrzebne jest konsekwentne budowanie wartości marki, dzięki merytorycznym i angażującym postom. 

Ta oferta obejmuje 2 posty tygodniowo na Twoim facebookowym fanpage'u. 


Nie dodano jeszcze żadnej opinii o tym produkcie.
Moja ocena:

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i zyskaj rabat -