pakiet Extra

Pakiet Extra polecany jest właścicielom firm działających na linku lokalnym, którzy chcieliby promować się w konkretnym regionie. Dzięki wartościowemu link buildingowi w połączeniu z reklamą w krótkim czasie osiągniesz efekty, o jakich marzysz. W ramach tego pakietu oferujemy: -Trust Rank 45 linków -firmowy 90 linków -ogłoszenia 40 linków/wpisów w serwisach ogłoszeniowych

1999,00 zł
1625,20 zł netto
1999.00
a
Dowiedz się więcej
Opinie o produkcie (0)
Jesteś właścicielem firmy operującej na rynku lokalnym i chciałbyś promować się w konkretnym regionie? Ten pakiet jest właśnie dla Ciebie.

Za pośrednictwem Pakietu Extra oferujemy Ci usługi wartościowego link buildingu, skupiając się jednocześnie na lokalnym SEO. Nie bez powodu pakiet ten cieszy się tak wielką popularnością wśród naszych klientów. Skupia się nie tylko na SEO, ale również na reklamie. Tworząc wizytówki Twojej firmy, zawierające informacje o zakresie świadczonych usług, oferowanych produktach, adresie firmy, budujemy wizerunek Twojej firmy w sieci. Potencjalny klient, który natrafi na taką wizytówkę może w szybki sposób zapoznać się z profilem i działalnością Twojej firmy. A jak to wygląda w liczbach?
Jedna firmowa wizytówka przekłada się na kilkanaście di kilkudziesięciu wyświetleń miesięcznie. Przy 50 wizytówkach ilość ta jest na tyle dużo, że liczba wyświetleń Twojej strony znacząco rośnie. Umieszczanie przez nas adresu fizycznego Twojej firmy w wielu miejscach w sieci jest ściśle podyktowane prostym mechanizmem, który sprawia, że pozycja twojej firmy szybko się umocni ,a Twoje zyski wzrosną. Dzięki temu Google traktuje ją jako wartościowe miejsce i wyżej pozycjonuje na liście wyszukiwania na regionalne frazy kluczowe. 

W ramach tego pakietu oferujemy:
-Trust Rank 45 linków
-firmowy 90 linków
-ogłoszenia 40 linków/wpisów w serwisach ogłoszeniowych

Na czas współpracy zyskujesz również dostęp do autorskiego panelu, za pośrednictwem którego możesz śledzić jak przebiegają nasze prace. Dostępne w panelu zakładki to: audyt SEO, zaawansowany monitoring pozycji, sprawdź konkurencję, sprawdź pozycję. Nie dodano jeszcze żadnej opinii o tym produkcie.
Moja ocena:

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i zyskaj rabat -