Marketing online

Siłą naszych szkoleń jest przekazywanie wiedzy opartej na codziennym doświadczeniu. W ramach tego szkolenia oferujemy przegląd możliwości reklamy w kanałach internetowych, wdrożenie do podstawowych strategii marketingowych i podstawową konfigurację kont. Całkowity czas szkolenia to 6h.

1099,00 zł
893,50 zł netto
1099.00
a
Dowiedz się więcej
Opinie o produkcie (0)

Siłą naszych szkoleń jest przekazywanie wiedzy opartej na codziennym doświadczeniu. Jesteśmy praktykami i doskonale wiemy, że świat reklamy jest niezwykle dynamiczny. W ramach tego szkolenia oferujemy przegląd możliwości reklamy w kanałach internetowych, wdrożenie do podstawowych strategii marketingowych i podstawową konfigurację kont.

Marketing internetowy to nieograniczone możliwości skutecznej promocji. Z precyzją pozwala dotrzeć do potencjalnego klienta, o każdej porze dnia i nocy. Inwestycja w tego typu reklamę przynosi wymierne korzyści, a z nami dowiesz się jak osiągnąć je szybko i skutecznie. Odpowiednio dobrana forma i cel pozwoli Ci wybić się spośród konkurencyjnych firm. 

Strategie marketingowe pomagają firmie określić cele i długofalowe działania, które wpływają na efektywny rozwój przedsiębiorstwa. W ramach krótkiego, teoretycznego wprowadzenia przedstawimy charakterystykę strategii:

  • penetracji rynku
  • rozwoju rynku
  • rozwoju produktu
  • dywersyfikacji działalności


Rzetelnie poprowadzone badania rynku i ich analiza, to droga do opracowania kompleksowej strategii, dzięki której odniesiesz sukces. Oprzyj się na wiedzy praktyków i odmień swoją firmę.

Wybierz odpowiednią dla siebie opcję szkolenia:

  • online 1099 zł
  • stacjonarne (Andrychów) 1299zł
  • stacjonarne w siedzibie firmy 1599 zł


Całkowity czas szkolenia to 6h. 


Nie dodano jeszcze żadnej opinii o tym produkcie.
Moja ocena:

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i zyskaj rabat -