Konto reklamowe

Docieraj do milionów potencjalnych klientów, dzięki kontu reklamowemu na Facebooku. Odpowiednia konfiguracja konta, pozwoli Ci podjąć skuteczne działania marketingowe. W ramach tej oferty zadbamy również o konfigurację zdarzeń, grup odbiorców i umieszczenia piksela Facebooka na Twojej stronie internetowej.

615,00 zł
500,00 zł netto
615.00
a
Dowiedz się więcej
Opinie o produkcie (0)

Facebook to portal, dzięki, któremu możesz dotrzeć do milionów potencjalnych klientów. Konto reklamowe pozwala jeszcze skuteczniej wykorzystać jego możliwości i nie ograniczać się jedynie do obserwujących firmowy fanpage. Kusząca opcja? 

Odpowiednio skonfigurowane konto, to gwarancja efektywnych działań marketingowych, które pozwolą Ci zbudować pozytywny wizerunek firmy i znacząco wpłynąć na wzrost sprzedaży. Działając na Facebooku nie warto ograniczać się tylko firmowego fanpage'a. Zarządzaj menadżerem reklam, katalogiem produktów i innymi dostępnymi narzędziami i wyjdź z cienia konkurencji. 

W ramach tej oferty otrzymujesz utworzone i skonfigurowane konto reklamowe, a na Twojej stronie internetowej pojawi się piksel Facebooka. Dzięki temu możesz wykorzystać konto do zwiększenia ruchu na stronie firmy. Dbając o optymalizację działań i długofalowe korzyści naszych klientów, skonfigurujemy również grupę Twoich odbiorców. Ten zabieg sprawi, że skuteczniej dotrzesz do konkretnej grupy klientów, zainteresowanych oferowanymi przez Ciebie produktami. 

Nie dodano jeszcze żadnej opinii o tym produkcie.
Moja ocena:

Zobacz również

 Strona na Facebooku
350,00 zł
284,55 zł netto

Strona na Facebooku

Usługa obejmująca utworzenie strony na Facebooku, jej optymalizację, obróbkę graficzną wraz z konfiguracją. Utworzona przez nas strona na Facebooku będzie dla Ciebie narzędziem marketingowym, dzięki któremu pozyskasz nowych klientów i wzmocnisz wizerunek swojej firmy.

350,00 zł
284,55 zł netto
 Prowadzenie Facebooka (4 posty na tydzień)
861,00 zł
700,00 zł netto

Prowadzenie Facebooka (4 posty na tydzień)

Profil na facebooku to doskonałe narzędzie marketingowe, które pozwoli Ci zbudować pozytywny wizerunek Twojej firmy, trafić ze swoją ofertą do szerokiego grona odbiorców i zwiększyć widoczność strony w wyszukiwarkach. Merytoryczne i wartościowe posty to sposób wzbudzenie zainteresowania Twoich klientów i reklama Twojego sklepu. Ta oferta obejmuje 4 posty tygodniowo na Twoim facebookowym profilu.

861,00 zł
700,00 zł netto
 Prowadzenie Facebooka (2 Posty na tydzień)
492,00 zł
400,00 zł netto

Prowadzenie Facebooka (2 Posty na tydzień)

Profil na facebooku to doskonałe narzędzie marketingowe, które pozwoli Ci zbudować pozytywny wizerunek Twojej firmy, trafić ze swoją ofertą do szerokiego grona odbiorców i zwiększyć widoczność strony w wyszukiwarkach. Merytoryczne i wartościowe posty to sposób wzbudzenie zainteresowania Twoich klientów i reklama Twojego sklepu. Ta oferta obejmuje 2 posty tygodniowo na Twoim facebookowym profilu.

492,00 zł
400,00 zł netto
 Prowadzenie Facebooka (7 Postów na tydzień)
1353,00 zł
1100,00 zł netto

Prowadzenie Facebooka (7 Postów na tydzień)

Profil na facebooku to doskonałe narzędzie marketingowe, które pozwoli Ci zbudować pozytywny wizerunek Twojej firmy, trafić ze swoją ofertą do szerokiego grona odbiorców i zwiększyć widoczność strony w wyszukiwarkach. Merytoryczne i wartościowe posty to sposób wzbudzenie zainteresowania Twoich klientów i reklama Twojego sklepu. Ta oferta obejmuje 7 postów tygodniowo na Twoim facebookowym profilu.

1353,00 zł
1100,00 zł netto

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i zyskaj rabat -