Konfiguracja Konta Google Adwords

Konfiguracja konta Google Adwords pozwoli Ci dotrzeć do klienta, zanim zrobi to Twoja konkurencja. Z nami maksymalnie wykorzystasz możliwości konta Google Adwords.

615,00 zł
500,00 zł netto
615.00
a
Dowiedz się więcej
Opinie o produkcie (0)

Google Adwords to bezkonkurencyjny system reklamowy, który pozwoli Ci szybko i skutecznie zwiększyć widoczność swojej strony w Internecie. Pozwala on stworzyć reklamę produktu, która jest widoczna dla potencjalnych klientów na całym świecie. Nic dziwnego, że z tego narzędzia korzystają już miliony przedsiębiorców.  Wysoki poziom dokładności w procesie odnajdywania odpowiednich odbiorców Twoich reklam to nie jedyna zaleta tego reklamowego systemu. Dzięki Google Ads jesteś w stanie dotrzeć do klientów, którzy z jakichś przyczyn nie sfinalizowali zamówienia i za pomocą reklamy skłonić ich do powrotu na Twoją stronę. Odpowiednia konfiguracja konta Google Adwords pozwoli Ci dotrzeć do klienta, zanim zrobi to Twoja konkurencja. 

W zależności od typu wybranej kampanii dostępnych jest wiele formatów reklam, z których każdy może być sporym źródłem korzyści dla Twojej firmy.  W ramach Google Ads skorzystasz z reklam:

  • tekstowych
  • elastycznych
  • graficznych
  • wideo
  • produktowych

Dzięki rozbudowanym rozwiązaniom reklamowym, wyświetlane reklamy dopasowane będą do sposobu korzystania z treści przez klienta. 

Do konfiguracji konta Google Adwords pochodzimy kompleksowo, rozpoczynając od określenia celu kampanii, a następnie jej typu, pozwalającego określić miejsce gdzie reklamy będą wyświetlane. Ustawiając kierowanie reklam, skoncentrujemy się na dotarciu do odbiorców zainteresowanych Twoim produktem. Z nami maksymalnie wykorzystasz możliwości konta Google Adwords.

Nie dodano jeszcze żadnej opinii o tym produkcie.
Moja ocena:

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i zyskaj rabat -