Indywidualny projekt logo + księga znaku

Oferujemy indywidualny projekt logo z księgą znaku. Ponadczasowe i kreatywne projekty to rozwiązania, które przetrwają próbę czasu. Dołączona do projektu logo księga znaku to instrukcja jego prawidłowego użytkowania z wszystkimi informacjami, które ułatwiają jego dalsze użytkowanie, między innymi w działaniach marketingowych.

800,00 zł
650,41 zł netto
800.00
a
Dowiedz się więcej
Opinie o produkcie (0)

Co cechuje logo idealne? Zapada w pamięć klienta i przyczynia się do rozpoznawalności firmy. Projektując logo, skupiamy się na ponadczasowości projektu. Aby sprostać wymaganiom naszych klientów do tematu projektowania podchodzimy kompleksowo. Ważnym etapem naszych prac jest zebranie informacji na temat branży, z którą identyfikuje się Twoja firma, dzięki czemu przygotowane przez nas propozycje zapewniają spójność logo z założeniami firmy. 

Określone parametry logo, przynoszące długofalowe korzyści zawarte są w Księdze Znaku. Mówiąc najprościej jest to instrukcja prawidłowego używania Twojego logo, która stanowi cenne źródło informacji. Praca nad księgą znaku wymaga doświadczenia i precyzji, aby przewidzieć jakie pytania mogą pojawiać się na kolejnych etapach jego wykorzystania. Powierzając nam to zadania otrzymujesz kompletny dokument, uwzględniający wszystkie podstawowe parametry jak, geneza logo, konstrukcja znaku, pole ochronne, kolorystyka, typografia, skalowanie znaku, czy jego niedopuszczalne modyfikacje. 


Nie dodano jeszcze żadnej opinii o tym produkcie.
Moja ocena:

Zobacz również

 Indywidualny projekt logo
615,00 zł
500,00 zł netto

Indywidualny projekt logo

Wykonamy indywidualny projekt logo. Ponadczasowe i kreatywne projekty to rozwiązania, które przetrwają próbę czasu.

615,00 zł
500,00 zł netto

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i zyskaj rabat -