Gotowy sklep internetowy – Shoper - Pakiet Złoty

Sklep internetowy na oprogramowaniu Shoper to atrakcyjna i bezpieczna alternatywa dla tradycyjnego kanału sprzedażowego. Oferuj swoje produkty klientom na całym świecie przez 24h na dobę. Pakiet Złoty, to opcja sprzedaży bez dwustronnej integracji z Allegro dla 10 000 produktów.

Dowiedz się więcej
Opinie o produkcie (0)

Dynamiczny rozwój branży e-commerce przekłada się na niezmienny wzrost liczby sklepów internetowych. Znaczna konkurencja na rynku sprzedaży internetowej nie u, dlatego planując swoją przyszłość w tej branży, warto skorzystać z porad i doświadczenia specjalistów. Zakładając sklep na platformie Shoper zyskasz intuicyjne narzędzie do prowadzenia handlu w Internecie. Lokalizacja Twojego sklepu nie musi być ograniczeniem. Sklep internetowy pozwoli Ci dotrzeć do tysięcy klientów  i znacząco zwiększyć Twoje zyski. 

Shoper to wygodne rozwiązanie, które pozwoli Ci dowolnie modyfikować wygląd e-sklepu, aby był zgodny z Twoją wizją i zamysłem. Możesz skorzystać z gotowych szablonów lub zdecydować się na opcję indywidualną. Oprogramowanie Shooper cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego jest nieustannie modyfikowane i udoskonalane, aby sprostać oczekiwaniom klientów. Intuicyjna obsługa, atrakcyjny wygląd i zautomatyzowany sposób sprzedaży sprawią, że ta platforma sklepowa uważana jest za najlepszą, dostępną na rynku. Z Shooperem zyskujesz:

  • sprawną obsługę zamówień. Dzięki integracji z płatnościami online, Pocztą Polską i firmami kurierskimi, proces realizacji zamówień jest czytelny i intuicyjny.
  • wbudowane narzędzie do przeprowadzania działań marketingowych, dzięki czemu z łatwością wypromujesz swój sklep i dopasujesz założenia marketingowe do swoich potrzeb. Powiązanie z porównywarkami cen i dostęp do Google Analytics pozwoli Ci stworzyć ofertę, odpowiadającą zapotrzebowaniu klientów. Oprócz tego zyskujesz oprogramowanie przyjazne dla Google, zaawansowana wyszukiwarkę produktową, dostęp do usługi Shoper Kampanie i kompanię reklamową z Bonusem.
  • bezpieczeństwo prowadzenia sklepu dzięki zgodności z RODO, dedykowanemu hostingowi i wsparciu technicznemu, a także certyfikat SSL bez ponoszenia kosztów jego instalacji


Sklep internetowy Shoper- pakiet Złoty, to opcja sprzedaży bez dwustronnej integracji z Allegro dla 10 000 produktów.  Sprzedawaj szybko i bezpiecznie.


Nie dodano jeszcze żadnej opinii o tym produkcie.
Moja ocena:

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i zyskaj rabat -