Analiza treści

Analiza treści pod kątem nasilenia słów kluczowych, użytych linków i elementów stylistycznych sprawi, że Twoja strona będzie bardziej widoczna. Pomożemy osiągnąć Ci możliwie najwyższą pozycję w Google.

599,00 zł
486,99 zł netto
599.00
a
Dowiedz się więcej
Opinie o produkcie (0)

Opisy i treści na stronie to doskonałe narzędzie służące optymalizacji. Wiele od nich zależy, jednak ich poprawne tworzenie nie jest taką prostą sprawę. Ocena treści pod kontem pozycjonowania zależna jest od wielu kwestii. Poza tym tekst musi być też, a może przede wszystkim, przystępny, czytelny i przejrzysty dla klienta. Od jakości tekstu zależy, czy potencjalny klient da się "porwać" i zdecyduje o kupnie. 

Nasza analiza treści skupia się na jakości tworzonych treści, aby wyłapać błędy, które mogą ograniczać Twoją widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania. Oceniamy nasilenie słów kluczowych, użyte linki i elementy stylistyczne. Współgranie tych składowych sprawi, że Twoja strona będzie bardziej widoczna, a my pomożemy osiągnąć Ci możliwie najwyższą pozycję w Google. W ramach tego pakietu przeprowadzamy audyt dla tekstów o łącznej długości 10000 znaków ze spacjami. Raport końcowy to wykaz błędów i naszych sugestii, które pomogą Ci ulepszyć i dostosować Twoje treści. 

 

Nie dodano jeszcze żadnej opinii o tym produkcie.
Moja ocena:

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i zyskaj rabat -