Analiza konkurencji

Poznaj mocne strony konkurentów, aby odkryć swoją przewagę i stworzyć najbardziej efektywną strategię SEO.

599,00 zł
486,99 zł netto
599.00
a
Dowiedz się więcej
Opinie o produkcie (0)

Konfrontacja z konkurencją, to nie kopiowanie pomysłów. To świadomy proces, który pozwoli Ci poznać szanse i zagrożenia, płynące z twojego konkurencyjnego otoczenia. Analiza i poznanie konkurencji pozwoli stworzyć najlepszą strategię SEO, która będzie dla Ciebie szczególnie efektywna. Bez tego elementu trudno mówić o zbudowaniu skutecznej strategii.

W tym pakiecie otrzymujesz analizę 3 wybranych rywali, pod kątem parametrów, wpływających na pozycjonowanie. Poznanie mocnych stron Twoich konkurentów pozwala na dostrzeżenie przewag, dzięki czemu możemy sprawić, aby to Twoja strona stała się lepiej widoczna w Google. 

Nasz raport koncentruje się na poniższych obszarach:

  • profil konkurencji
  • analiza treści na stronach rywali
  • określenie trudności w pozycjonowaniu danej branży
  • parametry techniczne domen konkurencji
  • optymalizacja stron klienta vs konkurencyjne domeny


Dzięki naszemu raportowi otrzymujesz rzetelne informacje na temat technicznego dziania strony, a także tego jak opracować działania link buildingu. W zależności od Twojego zapotrzebowania, nasza analiza może opierać się na wytypowanych przez Ciebie konkurentach, bądź określeniu przez nas stron, z którymi będziesz walczył o palmę pierwszeństwa w w organicznych wynikach wyszukiwania. 


Nie dodano jeszcze żadnej opinii o tym produkcie.
Moja ocena:

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i zyskaj rabat -